عکس  پیشکسوت و ملى پوش سابق فوتبال ایران معتقد است تیم المپیک با اشتباهات فردى امتیازات دو بازى اول را از دست داد.

بخش المپیک و پرالمپیک مجله خبری ورشی اسپورت استار

حسین کلانى در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس  در خصوص شرایط تیم امید بعد از شکست مقابل کره جنوبی اظهار داشت: نظم تیمى ما در نیمه دوم دو بازى مقابل ازبکستان و کره جنوبى شکل گرفت اما در نیمه اول اشتباهات فردى باعث پیش افتادن حریفان شد.

کلانى اضافه کرد: تصمیم حمید استیلى در خصوص مهدى قائدى در بازى اول کاملا درست بود. در این فشار و در برابر حریفان قدرتمند شما باید نیروى مضاعفى براى تغییر جریان بازى داشته باشید که قائدى این خصوصیت را داشت و وقتى به عنوان یار تعویضى وارد زمین شد جریان بازى را عوض کرد اما شاهد انتقادات زیادى به این تصمیم بودیم در حالى که به اعتقاد من استراتژى استیلى درست بود و در بازى دوم هم نباید تغییر مى کرد.

پیشکسوت فوتبال ایران افزود: در بازى دوم قائدى توان فشار اوردن به خط دفاعى قدرتمند کره را نداشت اما شاید اگر باز هم به عنوان بازیکن ذخیره وارد مى شد تاثیر بیشترى داشت همانطور که ورود شجاعى به تیم ما کمک کرد و تعویض بسیار خوبى بود.

کلانى خاطر نشان کرد:ما در هر دو بازى با اشتباهات فردى گل خوردیم. مربى نمى تواند خودش وارد زمین شود و اشتباه بازیکن را جبران کند. اتفاقا در نیمه مربیان بهتر از حریف ظاهر شدیم اما در دقایقى از نیمه اول خودمان نبودیم. بعضى از بازیکنان دوندگى و مسئولیت پذیرى لازم را نداشتند که این مسئله در تیم ملى بزرگسالان هم وجود داشت. امیدوارم در بازى سوم دو نیمه یکسان با کیفیت مناسب داشته باشیم.

انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

فریبا: از قائدی در تیم امید خوب استفاده نشد/ امیدوارم با اما و اگر صعود کنیم

حضور 2 مدرس داوری اتحادیه جهانی کشتی در جام جهانی کشتی فرنگی

مظفری زاده: داور به درستی پنالتی پرسپولیس را پس گرفت

کلانى: تصمیم استیلى در مورد قائدى درست بود/مربى نمى تواند اشتباهات بازیکن را در زمین جبران کند

عباس‌زاده:تعطیلی لیگ کار درستی بود/ ازهواداران نساجی خواهش می‌کنم کرونا را جدی بگیرند

نماینده مجلس: سجادی می‌تواند ورزش را در مسیر درست هدایت کند

کشتی آزاد همچنان بلاتکلیف/ تیم ملیِ درستکار؟ + عکس

بازى ,نیمه ,تیم ,کلانى ,اشتباهات ,اول ,در بازى ,درست بود ,دو بازى ,اشتباهات فردى ,در نیمه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

عمومی بوتیک شعر و ترانه کلبه من و تو فایل های دبستانی السلام علیک یا فاطمة الزهراء سلام الله علیها شباهنگ صدف garib-313 نازنوروز مهرگانی link-telegram emohtava